Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M power strip with cord
Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M power strip with cord



Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M power strip with cord
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Placement supported | Indoor |
| Suitable location | Universal, Home office, Office, Living room |
| Power plug type | Type E |
| AC outlet types | Type E (FR) |
| Swivel AC outlet | No |
| Cable length | 1.5 m |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Power protection features | Under voltage, Input fuse |
| Maximum current | 10 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Weight | 604 g |
| Height | 59 mm |
| Width | 556 mm |
| Depth | 48 mm |
| Cable colour | Black |