Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M maitinimo juosta su laidu
Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M maitinimo juosta su laidu



Activejet ACJ COMBO 9GN 1,5M maitinimo juosta su laidu
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Placement supported | Indoor |
| Suitable location | Universal, Home office, Office, Living room |
| Power plug type | Type E |
| AC outlet types | Type E (FR) |
| Swivel AC outlet | No |
| Cable length | 1.5 m |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Power protection features | Under voltage, Input fuse |
| Maximum current | 10 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Weight | 604 g |
| Height | 59 mm |
| Width | 556 mm |
| Depth | 48 mm |
| Cable colour | Black |