- In stock.
TV Samsung QE77S90FAEXXH, OLED, 77 "
TV Samsung QE77S90FAEXXH, OLED, 77 "
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Width | 171.85 cm, 180 mm. |
| Depth | 4.49 cm |
| Depth with stand | 35.90 cm |
| Height | 98.76 cm, 1154 mm. |
| Height with stand | 105.86 cm |
| Weight | 39.4 kg, 40.4265 kg. |
| Weight without stand | 37.6 kg |
| Color | Black color |
| Energy efficiency class | F |
| Screen type | OLED |
| Screen diagonal | 77 inches |
| Screen resolution type | 4K OLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 100Hz |
| Sound power | 40W |
| Digital receiver type | 2 x DVB-T2CS2 |
| Number of HDMI ports | 4. 3.5mm headphone jack- No |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | Yes. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Tizen OS |
| VESA standard | 400x300 |
| DLNA | No |
| NFC | No |
| Backlight | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 1885 mm. |
| Country of manufacture | HU |