- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS QE77S90FAEXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE77S90FAEXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 171.85 cm, 180 mm. |
| Gylis | 4.49 cm |
| Gylis su stovu | 35.90 cm |
| Aukštis | 98.76 cm, 1154 mm. |
| Aukštis su stovu | 105.86 cm |
| Svoris | 39.4 kg, 40.4265 kg. |
| Svoris be stovo | 37.6 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 77 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 100 Hz |
| Garso galia | 40 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | 2 x DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 1885 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |