-
−10%
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24GB 1TB SSD Juodas EN MGEA4ZE/A
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24GB 1TB SSD Juodas EN MGEA4ZE/A
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | obuolys |
| Svoris | 3,02 kg. |
| Gylis | 0,378 m. |
| Plotis | 0,286 m. |
| Ūgis | 0,068 m. |
| PC002 procesorius | „Apple M5 Pro“ 18 branduolių procesorius su 6 superbranduoliais ir 12 efektyvumo branduolių |
| PC003 RAM | 24 GB |
| PC006 vaizdo įrašai | 20 branduolių GPU |
| PC007 Ekrano dydis | 16,2 colio „Liquid Retina XDR“ 3456 x 2234 |
| PC008 Kietojo disko tūris | 1 TB |
| PC010 baterija | Ličio polimerų, 100 Wh |
| PC011 Operacinė sistema | „Mac“ operacinė sistema |
| Šerdžių skaičius | 18 branduolių: 6 superbranduoliai ir 12 našumo branduolių |
| Ekrano raiška | 3456 x 2234 |
| RAM dydis | 24 GB |
| Kietojo disko talpa | Nėra |
| Kietojo disko tipas | SSD diskas, SSD diskas |
| Vaizdo plokštės modelis | 20 branduolių GPU |
| Vaizdo plokštės atminties dydis | 20 branduolių GPU |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple M5 Pro |
| Pavaros tipas | Nėra |
| Integruotas mikrofonas | Yra |
| HDMI | Yra |
| VGA | Nėra |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB 2.0 | Nėra |
| Atminties kortelių skaitytuvas | SD/SDXC |
| Integruota kamera | 1080p „FaceTime HD“ kamera |
| „Wi-Fi“ | „Wi-Fi 7“, 802.11be |
| Baterijos tipas | Ličio polimerų 100 Wh |
| Operacinės sistemos tipas | „Mac“ operacinė sistema |
| PC013 garantija | 2 metai (fiziniams asmenims) |
| „Bluetooth“ | Taip (6.0) |
| Klaviatūros kalbos | ENG (su foniniu apšvietimu) |
| Ekrano dydis | 16.2, 16–16,9 colio |
| Procesorius | Apple M5 Pro |
| Operacinė sistema | „Mac“ operacinė sistema |
| Ekrano tipas | „Liquid Retina XDR“ ekranas |
| PC012 Svoris | 2.14 |
| Spalva | Juoda |
| Kompiuterio tipas | Mokymuisi, darbui ir namams |
| Korpuso medžiaga | Metalas (aliuminis) |
| Modelio pavadinimas | MGEA4ZE/A |
| Garantija asmenims | 2 metai |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Procesoriaus modelis | Apple M5 Pro |
| Procesoriaus dažnis | 18 branduolių procesorius su 6 superbranduoliais ir 12 našių branduolių |
| Procesoriaus gamintojas | obuolys |
| Procesorių serija | Apple M5 Pro |
| WiDi | Nėra |
| Žaibas | Trys „Thunderbolt 5“ (USB-C) prievadai, palaikantys: įkrovimą, „DisplayPort“, „Thunderbolt 5“ (iki 120 Gb/s), „Thunderbolt 4“ (iki 40 Gb/s), USB 4 (iki 40 Gb/s). |
| Baterijos garantija | 1 metai |
| USB 3.1 | Nėra |
| Vardas | Apple MacBook Pro 16" |
| SSD disko tūris | 1 TB, 1–1,9 TB |
| „Flash“ standžiojo disko tūris | Nėra |
| Mini DisplayPort | Nėra |
| DisplayPort | Nėra |
| 4G | Nėra |
| Dydis (P x A x G) | 35,57 x 1,68 x 24,81 |
| Klaviatūros foninis apšvietimas | Yra |
| Klaviatūros kalba | ANGLŲ |
| Serijos pavadinimas | Apple MacBook Pro 16 2026 |
| USB C tipo | Yra |
| Plotis | 355,7 mm |
| Ūgis | 16,8 mm |
| Gylis | 248,1 mm |
| Baterijos talpa | 100 Wh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| „Bluetooth“ versija | 6.0 |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |