Motorola Moto G86 5G 8/256GB Apstulbęs
Motorola Moto G86 5G 8/256GB Apstulbęs
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Motorola |
| Svoris | 0,4 kg. |
| Gylis | 0,17 m. |
| Plotis | 0,034 m. |
| Ūgis | 0,084 m. |
| Ekrano tipas | P-OLED |
| Ekrano raiška | 1220x2712, QuadHD |
| MOB02 Ekrano dydis | 6,67 colio |
| Operacinė sistema | Androidas |
| MOB01 Operacinės sistemos versija | „Android 15“ |
| MOB03 procesoriaus dažnis | Aštuonių branduolių (4 x 2,5 GHz „Cortex-A78“ ir 4 x 2,0 GHz „Cortex-A55“) |
| MOB04 Pirmosios galinės kameros raiška | 50 MP |
| SIM kortelių skaičius | 2 |
| „Bluetooth“ | Yra |
| Įkroviklio tipas | USB C tipo |
| GPS navigacija | Yra |
| MOB06 telefono integruota atmintis | 256 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | Iki 1 TB |
| Svoris | 185 |
| MOB07 garantija asmenims | 2 metai |
| Telefono tipas | Jutiklinis |
| MOB05 atsitiktinės prieigos atmintis (RAM) | 8 GB |
| Vaizdo įrašo raiška | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, giroskopinė vaizdo stabilizavimo sistema |
| Kamera (Mpix) | 49–99 megapikselių |
| Ekrano įstrižainė | 6,6–7,0 |
| Spalva | Juoda / Pilka |
| SIM kortelės tipas | Nano-SIM / eSIM |
| Padidinto stiprumo stiklas | „Corning Gorilla Glass 7i“, 4 Moso skalės lygis |
| Vandeniui / dulkėms atsparus korpusas | Yra |
| NFC | Yra |
| MOB07 Baterijos talpa | 5200 |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Procesorius | „Mediatek Dimensity 7300“ (4 nm) |
| Vaizdo stabilizatorius | Nėra |
| Blykstė | LED |
| Automatinis fokusavimas | Nėra informacijos |
| Dydis | 161,2 x 74,7 x 7,8 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Telefonai senjorams | Ne |
| Vandeniui ir dulkėms atsparus korpusas | IP68/IP69K atsparumas dulkėms / vandeniui (iki 1,5 m gylio 30 min.) |
| Didelio stiprumo stiklas | Yra |
| Šerdžių skaičius | Aštuonių branduolių |
| Integruoti jutikliai | Pirštų atspaudų skaitytuvas (po ekranu, optinis), akselerometras, giroskopas, artumo jutiklis, kompasas, „Smart Connect“ palaikymas |
| Vaizdo plokštė | Mali-G615 MC2 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Yra |
| Baterijos tipas | Įmontuotas |
| Greito įkrovimo funkcija | Yra |
| Išmaniojo telefono modelis | „Moto G86 5G“ |
| Baterijos talpa | 4001–6000 |
| Ekrano ir korpuso santykis | ~89,2% |
| Ekrano kraštinių santykis (santykis) | 20:9 |
| Pikselių tankis | 446 pikselių colyje |
| Pirštų atspaudų skaitytuvo vieta | Po ekranu |
| Pagrindinių kamerų skaičius | 2 |
| Mobiliojo tinklo ryšio tipas | 5G |
| „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6“ |
| Bekontaktis mokėjimas | Yra |
| Belaidis įkrovimas | Nėra |
| Telefono integruota atmintis | 256 GB |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Bendrasis modelis | „Motorola Moto G86 5G“ |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Atstumo jutiklis | Yra |
| Akselerometras | Yra |
| Giroskopas | Yra |
| Barometras | Nėra |
| Antrosios galinės kameros skiriamoji geba | 8MP |
| Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM) | 8 GB |
| Įkroviklis pridedamas | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |