Adler AD 3038 vaflių keptuvė 1500 W, balta
Adler AD 3038 vaflių keptuvė 1500 W, balta







Adler AD 3038 vaflių keptuvė 1500 W, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vaflinė forma | Apskritimas |
| Nelipni danga | Taip |
| Tolygus temperatūros reguliatorius | Taip |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Nepridegančios dangos plokštės | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, Balta |
| Vaflių skaičius | 1 vaflis(-iai) |
| Termostatas | Taip |
| Spalva | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo paviršius | 180 cm |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Rankena su užraktu | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Svoris | 1,5 kg |
| Rankinis | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje., Naudojimo metu nelieskite karštų paviršių. Prietaisą reikia naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. |