Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 3000“ serijos BHD321/00. Produkto spalva: Pilka, Laido ilgis: 1,6 m. Galia: 1600 W. Svoris: 350 g |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,28 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,115 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,082 |
| Galia | 1600 W |
| Šalto oro funkcija | Ne |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Laido ilgis | 1,6 m |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Svoris | 350 g |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Modelis | BHD321/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0026404 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,61 kg |