Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Ulefone Armor Pad 2 turi 11 colių 2K ekraną, 8GB RAM ir 256GB vidinės atminties. Jį varo MediaTek Helio G99 procesorius, o didelė 18600mAh baterija užtikrina ilgalaikį naudojimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Modelis | Ulefone Armor Pad 2 |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 11 colių (27.9 cm) |
| RAM | 8GB (plečiama iki 8GB) |
| Vidinė atmintis | 256GB |
| Baterijos talpa | 18600mAh |
| CPU konfigūracija | Dviejų branduolių 2.2GHz, šešių branduolių 2GHz |
| Kamera | 48MP pagrindinė kamera su OV48B2Q jutikliu |
| Operacinė sistema | Android 13 |
| SIM palaikymas | Dviguba SIM |
| IP reitingas | IP68 |