HP 710 įkraunama tyli pelė
HP 710 įkraunama tyli pelė























HP 710 įkraunama tyli pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Gylis | 5,71 mm |
| Svoris | 84 g |
| Ūgis | 36,2 mm |
| Plotis | 10,2 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3000 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |