„Cycplus T3“ dviračių treniruoklis
„Cycplus T3“ dviračių treniruoklis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„Cycplus T3“ – tai pažangus tiesioginės pavaros treniruoklis, skirtas sudėtingoms dviračių treniruotėms namuose. Jis siūlo iki 2800 vatų maksimalią galią, 110 Nm sukimo momentą ir iki 27 % įkalnės imitaciją, kad važiavimo patirtis būtų realistiška. ±1 % galios matavimo tikslumas leidžia patikimai analizuoti pastangas ir formuoti važiavimo techniką.
Naudojama išmanioji variklio valdymo programa reaguoja į greičio ir nuolydžio pokyčius realiuoju laiku, imituodama natūralias vairavimo sąlygas kelyje. Toks sprendimas leidžia treniruokliui atlikti tiek ramius pratimus, tiek intensyvius sprintus ar intervalus.
„Cycplus T3“ turi naują kairės/dešinės balanso matavimo sistemą, kuri pateikia tikslius duomenis apie mynimo dažnį ir galios pasiskirstymą. Ši informacija padeda analizuoti mynimo techniką ir formuoti teisingus važiavimo įpročius. Treniruoklio nereikia kalibruoti, todėl jį lengviau valdyti ir galima sutelkti dėmesį tik į treniruotes.
Įrenginys gali veikti tiek prijungtas prie elektros tinklo, tiek belaidžiu būdu. Įjungus prijungtą, variklis pašalina pasipriešinimą, kad imituotų nusileidimą ir užtikrintų realesnį nusileidimo potyrį. O prijungtas prie elektros tinklo treniruoklis veikia visiškai autonomiškai, todėl galite treniruotis bet kur.
Konstrukcijoje naudojama varinė plokštė statoriuje ir įmontuota dviguba ventiliatorių sistema, kurios užtikrina efektyvų ir stabilų šilumos išsklaidymą. Toks sprendimas leidžia ilgai treniruotis, įskaitant sudėtingas ilgų kopimų simuliacijas, nerizikuojant sumažinti įrenginio našumo.
„Cycplus T3“ palaiko „Bluetooth 5.0“, ANT+, ANT+FE-C, taip pat FTMS protokolus, o tai užtikrina platų suderinamumą su populiariomis treniruočių programėlėmis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, „Zwift“, „Onelap“, „TrainerRoad“ ir „PerfPRO“. Belaidis ryšys užtikrina sklandų duomenų perdavimą, padidindamas treniruočių realizmą ir efektyvumą.
„Cycplus T3“ treniruoklis pasižymi įspūdinga maksimalia galia – iki 2800 vatų, 110 Nm sukimo momentu ir realistiška įkalnių, kurių nuolydis siekia iki 27 %, simuliacija. Tokie parametrai leidžia įrenginiui atitikti ne tik mėgėjų, kasdien treniruojančių treniruoklius, bet ir pažengusių, varžyboms besirengiančių dviratininkų lūkesčius.
| Gamintojas | Cycplus |
|---|---|
| Modelis | T3 |
| Tipas | Išmanus tiesioginės pavaros treniruoklis |
| Magnetai | 50 kartų neodimio magnetas + 45 elektromagnetinių ričių rinkiniai |
| Matmenys išskleistus | 520 × 699 × 547 mm |
| Matmenys po sulankstymo | 300 × 257 × 547 mm |
| Dizainas | Sulankstomas, X formos |
| Svoris su kasete | 19,4 kg |
| Maitinimo šaltinis | 48 V 1,25 A |
| Autonominis režimas (atjungtas nuo elektros tinklo) | Palaikoma |
| Maksimali galia | 2800 W |
| Galia esant 40 km/val. greičiui | 2400 W |
| Galios matavimo tikslumas | ±1% |
| Kairės/dešinės balansas | Taip |
| Kalibravimas | Nereikalauja |
| Didžiausias modeliavimo nuolydis | 27% |
| Nuokalnės modeliavimas | Tik įskiepio režimu |
| Maksimalus sukimo momentas | 110 Nm |
| Maksimali stabdymo jėga | 323 N |
| Belaidis ryšys | „Bluetooth 5.0“, ANT+ |
| Palaikomi protokolai | ANT+FE-C, FTMS |
| Rėmo suderinamumas | 5×130/5×135 (greito atleidimo), 12×142/12×148 (išilginė ašis) |
| Kasečių suderinamumas | „Shimano 8-12“, „SRAM 8-11“, „SRAM 12“ (reikalingas XDR būgnas) |
| Gamintojas | CYCPLUS |
| Bendras svoris | 24660 g. |
| Grynasis svoris | 24000 g. |
| Dėžutės ilgis | 59,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 38,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 36,00 cm. |