Asrock Challenger CL25FFB 24,5 colių monitorius
Asrock Challenger CL25FFB 24,5 colių monitorius
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Svoris (be stovo) | 2,75 kg |
| Aukštis (be stovo) | 322 mm |
| Gylis (be stovo) | 50 mm |
| Plotis (be stovo) | 557 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,1 kg |
| Gylis (su stovu) | 191 mm |
| Aukštis (su stovu) | 415 mm |
| Plotis (su stovu) | 557 mm |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Matomas dydis, vertikalus | 30,3 cm |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Ekrano įstrižainė | 62,2 cm (24,5 colio) |
| Skydelio tipas | IPS |
| Matomas dydis, horizontalus | 54,4 cm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Pikselių žingsnis | 0,2832 x 0,2832 mm |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 20–5° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| HDMI | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Įspėjimai | Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2336969 |