Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron K8 Max“ yra belaidė, pritaikyta mechaninė klaviatūra. Ji palaiko 2,4 GHz, „Bluetooth“ ir laidinį ryšį. Ji leidžia kiekvienam įvaldyti bet kokius klavišus ar makrokomandas 80 % TKL išdėstyme per „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę. Be to, ji turi klavišų dangtelius, skirtus tiek „Windows“, tiek „macOS“, o vartotojai gali lengvai keisti klavišus naudodami mechaninį „Keychron Super“ jungiklį (tik versija su karštuoju keitimu).
„K8 Max“ yra belaidė mechaninė klaviatūra su TKL (80 %) išdėstymu. Ji palaiko 2,4 GHz, „Bluetooth“ ir laidinį ryšį. Konfigūruojama naudojant QMK ir „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę, ji siūlo begales galimybių ir didesnį produktyvumą dirbant ir žaidžiant!
„K8 Max“ pagerino spausdinimo patirtį naudodamas kelis akustinių putų sluoksnius, tokius kaip IXPE, PET ir EPDM, kurie užtikrino geresnį garsą ir spausdinimo patirtį.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Mėgaukitės didžiausiu žaidimų našumu žaisdami akimirksniu su 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausų dažniu. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „K8 Max“ per „Bluetooth 5.1“ prie trijų įrenginių.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Žymiai patobulintos akustinės putos
Pakelkite savo spausdinimo patirtį į aukštesnį lygį su „K8 Max“ klaviatūra, pasižyminčia pažangiomis IXPE akustinėmis putomis, užtikrinančiomis didesnį komfortą, ir elastingomis EPDM putomis, užtikrinančiomis puikų klavišų jungiklių palaikymą, reagavimą į problemas ir ilgaamžiškumą. Plieninė plokštė užtikrina reaguojantį grįžtamąjį ryšį ir ramų spausdinimo garsą, o papildomas svoris padidins stabilumą.
Tinka visiems įrenginiams
Siūlo „Mac“ išdėstymą, tačiau išlieka suderinamas su „Windows“. Jis išsiskiria rinkoje tuo, kad turi tuos pačius multimedijos ir funkcijų klavišus kaip ir „Apple“ klaviatūros „Mac“ naudotojams, tačiau su patobulintu lytėjimo grįžtamuoju ryšiu.
Be to, naudodami žiniatinklio programą „Keychron Launcher“ galite konfigūruoti skirtingus klavišų išdėstymus tiek „Mac“, tiek „Windows“ įrenginiams. Klaviatūroje yra klavišų dangteliai, skirti „macOS“, tiek „Windows“, taip pat papildomi „Esc“ ir „Enter“ klavišai, kurie palengvina sklandų perjungimą tarp operacinių sistemų.
Epinis branduolys viduje
Galingas ARM architektūros mikrokontroleris su 256 KB „flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz 2,4 GHz dažniu ir laidiniu režimu iš karto, todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose.
OSA profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Siekiant dar labiau patobulinti jūsų spausdinimo patirtį, „K8 Max“ turi unikalų OSA profilį (OEM profilį su sferiniu kampu) ir dvigubo spaudimo PBT klavišų dangtelius, kurie užtikrina patogesnį pirštų galiukų pojūtį ir puikų atsparumą alyvai ilgalaikiam naudojimui su nesenstančiu be klavišų išdėstymu.
Įsukami PCB stabilizatoriai
Net ir mažos detalės svarbios pirštų galiukų pojūčiui. Integravome prie spausdintos plokštės pritvirtintus įsukamus stabilizatorius, kad būtų sklandžiau spausdinti ir kad dideli klavišai, pvz., tarpo klavišas, „Shift“, „Enter“ ir „Delete“, mažiau virpėtų. „Keychron K8 Max“ taip pat palaiko trečiųjų šalių įsukamus spausdintinės plokštės stabilizatorius.
Į pietus nukreiptas RGB foninis apšvietimas
Į pietus nukreiptas RGB jungiklis skirtas geriau apšviesti klaviatūros foninį apšvietimą iš spausdinimo kampo. Į pietus nukreiptas RGB jungiklis taip pat netrukdo, kai vartotojas ant klaviatūros įdiegia alternatyvius „Cherry“ profilio klavišų dangtelius.
Turi daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymų tipus. Galite lengvai tiksliai reguliuoti RGB atspalvį, sodrumą, ryškumą ir efekto greitį.
| Santrauka | „Keychron K8 Max.“ Klaviatūros formos koeficientas: 80 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros klavišų skaičius: 87. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,4 |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | 80% |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 50 milijonų simbolių |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 87 |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 90 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 190 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 359,2 x 129,2 x 14,14 mm |
| Klaviatūros svoris | 1308 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Modelis | K8M-J3 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,007003 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,05 kg |