Behringer DR110DSP - aktyvus 10' garsiakalbis su Bluetooth
Behringer DR110DSP - aktyvus 10' garsiakalbis su Bluetooth


Behringer DR110DSP - aktyvus 10' garsiakalbis su Bluetooth
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Aktyvus garsiakalbis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Tipas | Vežimėlio viešojo adresavimo (PA) sistema |
| Ūgis | 690 mm |
| Svoris | 17 kg |
| Plotis | 450 mm |
| Gylis | 450 mm |
| Karaokė | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Ausinių dažnis | 55–19000 Hz |
| maksimalus garso slėgio lygis | 132 dB |
| RMS vardinė galia | 1000 W |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Kombinuoti įėjimai XLR/TRS 1/4 colio (6,35 mm) | 2 |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis | Taip |
| Garsiakalbio tipas | 2 krypčių |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio skersmuo | 25,4 cm |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbio skersmuo | 3,43 cm |
| Tviteris | Taip |
| Stiprintuvo klasė | A/B |