Jura W8 Dark Inox (EA) kavos aparatas juodas
Jura W8 Dark Inox (EA) kavos aparatas juodas




Jura W8 Dark Inox (EA) kavos aparatas juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 1450 W |
| Srovės stipris | 10 A |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 |
| Plotis | 295 mm |
| Gylis | 446 mm |
| Ūgis | 443 mm |
| Svoris | 11 kg |
| Vandens bako talpa | 3 l |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Produkto tipas | Espreso kavos aparatas |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Kavos pupelių talpa | 500 g |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Lašėjimo/snapelio reguliavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Orkaitės valdymo tipas | Per programėlę, Svetainė, Palieskite, Elektroninis, OSD ekrano meniu |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Atgalinio skaičiavimo laikmatis | Taip |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kėbulo medžiaga | Plastikas |
| Latės gaminimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |