- In stock
Vegetable slicer CAMRY CR 4815 White
Vegetable slicer CAMRY CR 4815 White










Vegetable slicer CAMRY CR 4815 White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product type | Slices |
| Housing material | ABS |
| Non-slip feet | Yes |
| Lead cable length | 0,75 m |
| Number of nozzles | 5 |
| Product colour | White |
| Power | 150 W |
| Height | 293 mm |
| Width | 248 mm |
| Depth | 167 mm |
| Warnings | Keep the device away from children., Do not use with a damaged power cord or plug., Do not immerse the unit in water or other liquids., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Unplug the device from the power supply after use. |