Neno Cibo baby food maker 300 W 300 L
Neno Cibo baby food maker 300 W 300 L













Neno Cibo baby food maker 300 W 300 L
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Steam function | Yes |
| Reheat function | Yes |
| Blending function | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Bowl capacity | 300 L |
| Water tank capacity | 0.2 L |
| Product colour | Grey |
| Power | 300 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 1.87 kg |
| Height | 295 mm |
| Depth | 140 mm |
| Width | 259 mm |