- New
- In stock
Automatinis pieno putų plakiklis ir šildytuvas su 300 ml pieno šildymo talpa ir 130 ml putų gaminimo talpa. Jame yra 360° sukimosi pagrindas, keturios funkcijos karštam ir šaltam pienui, taip pat lengva valyti dėl nuimamo dangtelio.
Automatinis pieno putų plakiklis ir šildytuvas su 300 ml pieno šildymo talpa ir 130 ml putų gaminimo talpa. Jame yra 360° sukimosi pagrindas, keturios funkcijos karštam ir šaltam pienui, taip pat lengva valyti dėl nuimamo dangtelio.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Automatinis pieno putų aparatas ir šildytuvas su 300 ml pieno šildymo talpa ir 130 ml putų talpa. Ypatybės: 360° sukimosi pagrindas, keturios funkcijos karštam ir šaltam, lengvas valymas su nuimamu dangčiu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Automatinis Pieno Putų Aparatas/Šildytuvas |
| Prekės Ženklas | Adler |
| Modelis | AD 4495 |
Specifikacijos | |
| Pieno Šildymo Talpa | 300 ml |
| Putos Talpa | 130 ml |
| 360° Sukimosi Pagrindas | Taip |
| Funkcijų Skaičius | 4 |
| Funkcijos | Karštas ir Šaltas |
| Nelipni Danga | Taip |
| Nuimamas Dangtis | Taip |
| Valdymo Tipas | Mygtukai |
| Automatinis Išsijungimas | Taip |
| Be Laidžio | Taip |
| Produkto Spalva | Bežinė |
| Kabelio Ilgis | 0.76 m |
Galia | |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| AC Dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galia | AC |
| Galia | 500 W |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 100 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Aukštis | 205 mm |
Saugumo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |