- In stock.
Mixer Bosch MFQ4020
Mixer Bosch MFQ4020



Mixer Bosch MFQ4020
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Model | MFQ4020 |
| Weight | 1.07 kg, 1.22 kg. |
| Color | White, Black, Grey |
| Housing material | Plastic |
| Power | 450W |
| Number of speeds | 5 |
| Number of nozzles | 4 |
| Turbo mode | Yes |
| Pulse mode | Yes |
| Cable length | 1.4 m |
| Dishwasher safe | Food preparation container |
| Complete set | Beaters (1 pair), Dough hooks (1 pair) |
| Ice crusher | No |
| Wireless | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Pulse mode |
| Length | 101 mm. |
| Width | 230 mm. |
| Height | 221 mm. |
| Country of manufacture | SI |