- New
LAFE Hand Mixer MixPro 300 W Black
LAFE Hand Mixer MixPro 300 W Black











LAFE Hand Mixer MixPro 300 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
5 - 9
business days
| Mixer functions | Mixing |
| Product colour | Black |
| Variable speed | Yes |
| Number of speeds | 5 |
| Turbo | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Power | 300 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Whisk | Yes |
| Dough hooks | Yes |
| Warnings | The product is intended for household use only., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury., Do not immerse the drive unit in water or other liquids. |