- In stock
Hand mixer Bosch YourCollection MFQP1000
Hand mixer Bosch YourCollection MFQP1000
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Kolekcija | YourCollection |
| Modelis | MFQP1000 |
| Svoris | 0.79 kg, 0.9 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 300 W |
| Greičių skaičius | 2 |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Turbo režimas | Ne |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Laido ilgis | 1.40 m |
| Galima plauti indaplovėje | Plaunamos atskiros detalės |
| Komplektacija | Plaktuvėliai (1 pora) |
| Belaidis | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Svoris: 0,79 kg |
| Ilgis | 225 mm. |
| Plotis | 100 mm. |
| Aukštis | 155 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |