Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Unit Box Width | 0.255 |
| Model | HR7510/10 |
| Bowl capacity | 2.1l |
| Number of slicing disks | 1 |
| Power consumption | 800 Watts |
| Food processor features | Pulse |
| Material housing | Plastic |
| Cord length | 1.2 m |
| Number of speeds | 2 |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.04016 cubm |
| Product Net Weight | 3.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 4 kg |