



Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Compact Food Processor HR7320/00
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.31 |
| Unit Box Length | 0.42 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Bowl capacity | 2.1l |
| Power consumption | 700 Watts |
| Food processor features | Pulse |
| Number of speeds | 2 |
| Colour | White |
| Dimensions | 244x244x377 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.03255 cubm |
| Product Net Weight | 2 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.56 kg |