


Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Philips 5000 series HR1507/00 Chopper, 650W - Black
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.37 |
| Unit Box Width | 0.26 |
| Model | HR1507/00 |
| Bowl capacity | 2.0l |
| Power consumption | 650 Watts |
| Material housing | Plastic |
| Number of speeds | 4 |
| Colour | Black |
| Dimensions | 31.8 x 22.1 x 18.4cm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02309 cubm |
| Product Net Weight | 1.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.73 kg |