Feel-Maestro MR-564 5-in-1 blender 0.6 l 300 W Black
Feel-Maestro MR-564 5-in-1 blender 0.6 l 300 W Black





Feel-Maestro MR-564 5-in-1 blender 0.6 l 300 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Measuring cup | Yes |
| Product colour | Black |
| Type | Hand blender |
| Blade material | Stainless steel |
| Removable bowl | Yes |
| Power | 300 W |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Pulse function | Yes |
| Bowl capacity | 0.6 L |
| Number of speeds | 2 |
| Package contents | Blender, Wire whisk, Chopping cup, Measure |