-
−3%
Esperanza EKM027 electric grater/spiralizer Plastic White
Esperanza EKM027 electric grater/spiralizer Plastic White










Esperanza EKM027 electric grater/spiralizer Plastic White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of rollers | 5 |
| Product type | Electric grater |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | White |
| Easy to clean | Yes |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 150 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Width | 180 mm |
| Height | 260 mm |
| Depth | 130 mm |
| Weight | 1.86 kg |