Esperanza EKM011 Apple Pie mixer Hand mixer
Esperanza EKM011 Apple Pie mixer Hand mixer








Esperanza EKM011 Apple Pie mixer Hand mixer
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cord length | 1 m |
| Mixer functions | Mixing, Knead, Beating |
| Number of speeds | 5 |
| Turbo mode | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Power | 400 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Height | 140 mm |
| Depth | 185 mm |
| Width | 85 mm |
| Beaters | Yes |
| Dough hooks | Yes |