Esperanza EKM009 Hand mixer Gray, White 250 W
Esperanza EKM009 Hand mixer Gray, White 250 W






Esperanza EKM009 Hand mixer Gray, White 250 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Type | Hand mixer |
| Cord length | 1.1 m |
| Mixer functions | Beating, Mixing, Stirring, Knead |
| Dough hooks | Yes, Yes |
| Eject button | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Product extended colour | Grey |
| Ergonomic handle | Yes |
| Power | 250 W |
| Turbo mode | No |
| Number of speeds | 5 |
| Corded use | Yes |
| Weight | 758 g |
| Whisk | Yes |
| Double balloon beater | Yes |
| Beaters | Yes |