-
−5%
Esperanza EKM007WE mixer Hand mixer Gray, White 150 W
Esperanza EKM007WE mixer Hand mixer Gray, White 150 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cord length | 1.1 m |
| Product colour | Grey, White |
| Ergonomic handle | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Mixer functions | Mixing |
| Number of speeds | 7 |
| Eject button | Yes |
| Power | 150 W |
| Width | 70 mm |
| Weight | 400 g |
| Depth | 120 mm |
| Height | 190 mm |
| Dough hooks | Yes |
| Whisk | Yes |