Esperanza EKM004 blender 0.6 L Immersion blender Black,Silver,Transparent 800 W
Esperanza EKM004 blender 0.6 L Immersion blender Black,Silver,Transparent 800 W



Esperanza EKM004 blender 0.6 L Immersion blender Black,Silver,Transparent 800 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Immersion blender |
| Removable bowl | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Product colour | Translucent, White, Black, Silver |
| Power source | AC |
| Power | 800 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Jug capacity | 0.5 L |
| Jug | Yes |
| Bowl capacity | 0.6 L |
| Whisk | Yes |
| Material knife | Stainless steel |
| Blade material | Stainless steel |