-
−4%
Esperanza EKM003G blender 0.75 L Immersion blender Green,White 450 W
Esperanza EKM003G blender 0.75 L Immersion blender Green,White 450 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Immersion blender |
| Removable bowl | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Product colour | White, Green |
| Power | 450 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Number of speeds | 2 |
| Bowl capacity | 0.75 L |
| Jug | Yes |
| Whisk | Yes |
| Material knife | Stainless steel |
| Blade material | Stainless steel |