-
−4%
Esperanza EKM001K blender Immersion blender Black,White 250 W
Esperanza EKM001K blender Immersion blender Black,White 250 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Immersion blender |
| Removable bowl | No |
| Ergonomic grip | Yes |
| Product colour | White, Black |
| Power | 250 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Material knife | Stainless steel |