-
−5%
Esperanza EKM001E blender Immersion blender 250 W Grey, White
Esperanza EKM001E blender Immersion blender 250 W Grey, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Immersion blender |
| Product colour | Grey, White |
| Removable bowl | No |
| Ergonomic grip | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 250 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Blade material | Stainless steel |