- In stock
Concept SM3380 blender 0.5 L Tabletop blender 180 W Green, White
Concept SM3380 blender 0.5 L Tabletop blender 180 W Green, White





Concept SM3380 blender 0.5 L Tabletop blender 180 W Green, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White, Green |
| Easy to clean | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Tabletop blender |
| Cord length | 1.3 m |
| Non-slip feet | Yes |
| Power | 180 W |
| Weight | 950 g |
| Ice crushing | Yes |
| Bowl capacity | 0.5 L |