- In stock
Clatronic SM 3824 Immersion blender 350 W Black
Clatronic SM 3824 Immersion blender 350 W Black
Clatronic SM 3824 Immersion blender 350 W Black
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Type | Immersion blender |
| Product colour | Black |
| Easy to clean | Yes |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 350 W |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Power source | AC |
| Number of speeds | 2 |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Blade material | Stainless steel |