Bosch Serie 4 MSM4W410 blender Immersion blender 800 W Anthracite, White
Bosch Serie 4 MSM4W410 blender Immersion blender 800 W Anthracite, White



Bosch Serie 4 MSM4W410 blender Immersion blender 800 W Anthracite, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Product colour | Anthracite, White |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Immersion blender |
| Cord length | 1.4 m |
| Easy to clean | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Power source | AC |
| Power | 800 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Weight | 1.1 kg |
| Depth | 78 mm |
| Width | 57 mm |
| Height | 385 mm |
| Jug | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Housing material | Plastic |