-
−10%
Bosch Serie 4 MSM4W210 blender 0.6 L Immersion blender 600 W Black, White
Bosch Serie 4 MSM4W210 blender 0.6 L Immersion blender 600 W Black, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Immersion blender |
| Ergonomic grip | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Cord length | 1.4 m |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power source | AC |
| Power | 600 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Weight | 1 kg |
| Height | 385 mm |
| Width | 57 mm |
| Depth | 78 mm |
| Ice crushing | No |
| Pulse function | No |
| Bowl capacity | 0.6 L |
| Measuring cup | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Shaft material | Stainless steel |
| Blade material | Stainless steel |