Bosch MSM6B100 blender Immersion blender Silver,White 280 W
Bosch MSM6B100 blender Immersion blender Silver,White 280 W



Bosch MSM6B100 blender Immersion blender Silver,White 280 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Product colour | White, Silver |
| Detachable shaft | Yes |
| Power | 280 W |
| Height | 374 mm |
| Weight | 600 g |
| Dimensions (WxDxH) | 374 x 61 x 61 mm |
| Width | 61 mm |
| Depth | 61 mm |
| Blade material | Stainless steel |
| Material | Plastic |