Bosch MSM64110 blender Immersion blender 450 W Red, White
Bosch MSM64110 blender Immersion blender 450 W Red, White






Bosch MSM64110 blender Immersion blender 450 W Red, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Detachable shaft | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Product colour | White, Red |
| Easy to clean | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 450 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 1 kg |
| Width | 55 mm |
| Depth | 62 mm |
| Height | 393 mm |
| Number of speeds | 2 |
| Turbo | Yes |
| Pulse function | Yes |
| Measuring cup | Yes |
| Material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Plastic |