Bosch MSM4W221 Hand blender 600 W White
Bosch MSM4W221 Hand blender 600 W White











Bosch MSM4W221 Hand blender 600 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black, White |
| Type | Hand blender |
| Detachable blade unit | Yes |
| Cord length | 1.4 m |
| Power | 600 W |
| Depth | 57 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Height | 385 mm |
| Width | 78 mm |
| Chopper | Yes |
| Pulse function | No |
| Measuring cup | Yes |