BOSCH MSM 14100 hand blender white
BOSCH MSM 14100 hand blender white








BOSCH MSM 14100 hand blender white
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cord length | 1.2 m |
| Removable bowl | Yes |
| Dishwasher proof | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Product colour | White |
| Type | Immersion blender |
| Power | 400 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 60 mm |
| Height | 375 mm |
| Depth | 60 mm |
| Weight | 800 g |
| Pulse function | No |
| Number of speeds | 1 |
| Blade material | Stainless steel |
| Material | Plastic |
| Blending bowl material | Plastic |