Bosch MFQ40303 mixer Hand mixer Red 500 W
Bosch MFQ40303 mixer Hand mixer Red 500 W







Bosch MFQ40303 mixer Hand mixer Red 500 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Red |
| Number of speeds | 5 |
| Mixer functions | Mixing |
| Detachable stand | No |
| Type | Hand mixer |
| Cord length | 1.4 m |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 500 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 200 mm |
| Width | 142 mm |
| Height | 75 mm |