Bosch MFQ4020 mixer Hand mixer 450 W Anthracite, White
Bosch MFQ4020 mixer Hand mixer 450 W Anthracite, White








Bosch MFQ4020 mixer Hand mixer 450 W Anthracite, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Detachable stand | No |
| Product colour | White, Anthracite |
| Mixer functions | Mixing |
| Ergonomic handle | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Number of speeds | 5 |
| Turbo | Yes |
| Control type | Buttons |
| Variable speed | Yes |
| Cord length | 1.4 m |
| Power | 450 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Width | 75 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Depth | 142 mm |
| Height | 200 mm |
| Dough hooks | Yes |