Bosch MFQ36400 mixer Hand mixer 450 W Grey, White
Bosch MFQ36400 mixer Hand mixer 450 W Grey, White



Bosch MFQ36400 mixer Hand mixer 450 W Grey, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Detachable stand | No |
| Product colour | White, Grey |
| Turbo | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Number of speeds | 5 |
| Variable speed | Yes |
| Cord length | 1.3 m |
| Power | 450 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 1.12 kg |
| Depth | 74 mm |
| Height | 154 mm |
| Width | 208 mm |
| Bowl included | No |
| Whisk | Yes |
| Warnings | The product is intended for household use only., Do not immerse the drive unit in water or other liquids., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |