- 3 - 6 w.d.
Bosch MFQ2420B
Bosch MFQ2420B



Bosch MFQ2420B
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Model | MFQ2420B |
| Weight | 0.9 kg, 1.08 kg. |
| Color | Black color |
| Housing material | Plastic |
| Power | 400W |
| Number of speeds | 4 |
| Number of nozzles | 4 |
| Turbo mode | No |
| Pulse mode | No |
| Cable length | 1.4 m |
| Complete set | Beaters (1 pair), Dough hooks (1 pair) |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Accessories are dishwasher safe |
| Length | 230 mm. |
| Width | 105 mm. |
| Height | 230 mm. |
| Country of manufacture | SI |