- In stock.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
13 - 15
business days
LOGITECH STREAMCAM
Full HD camera with USB-C for live streaming and content creation.
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-ch/product/streamcam |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| MacOS | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Colour | White |
| Dimensions | 66 x 58 x 48mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001607 cubm |
| Product Net Weight | 0.15 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.32 kg |