-
−13%
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Logitech Rally Bar Huddle ( 960-001501)
All-in-one video bar for huddle and small rooms
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-eu/products/video-conferencing/room-solutions/rallybarhuddle.960-001501.html#buy-rallybarhuddle |
| Unit Box Height | 0.115 |
| Unit Box Length | 0.625 |
| Unit Box Width | 0.2 |
| Bluetooth | Yes |
| USB 3.0 | Yes |
| USB-C | Yes, 1 |
| Wireless LAN | 802.11ac |
| MacOS | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows 11 | Yes |
| HDMI | 2 |
| RJ45 | 1 |
| USB 3.1 | 1 |
| Model | 960-001501 |
| Native resolution | 3840x2160 |
| Microphone | Built-in |
| Included Accessories | Multi-Mount, Power supply, AC power cord, HDMI cable, USB cable |
| Colour | Graphite |
| Dimensions | 549.6x78.9x76mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01438 cubm |
| Product Net Weight | 1.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.3 kg |