- In stock.
Wm anti-vibration pads, 4pcs set
Wm anti-vibration pads, 4pcs set
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ELECTROLUX, Electrolux |
| Article | - |
| Length | 5.8 cm, 10 mm. |
| Width | 5.8 cm, 170 mm. |
| Thickness | 0.6 cm |
| Color | Gray color |
| Diameter | 45 mm |
| Material | Rubber |
| Units per package | 4 |
| Additional information | A versatile accessory to reduce noise and vibration from your washing machine and dryer. The extra-flat pads protect your floor from scratches and hold your appliance firmly in place. They are almost invisible thanks to their neutral colour |
| Weight | 0.09 kg. |
| Height | 250 mm. |
| Country of manufacture | CN |