- In stock.
Washing machine mat K&M AK 159 8x600x600
Washing machine mat K&M AK 159 8x600x600



Washing machine mat K&M AK 159 8x600x600
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | K_M, KM |
| Article | - |
| Length | 60 cm, 440 mm. |
| Width | 60 cm, 110 mm. |
| Thickness | 0.8 cm |
| Color | Black color |
| Material | Rubber |
| Units per package | 1 |
| Weight | 2.36 kg. |
| Height | 110 mm. |
| Country of manufacture | PL |