- In stock.
STACKING KIT SKK-DF SAMSUNG
STACKING KIT SKK-DF SAMSUNG


STACKING KIT SKK-DF SAMSUNG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Length | 14.2 cm, 142 mm. |
| Width | 13 cm, 151 mm. |
| Thickness | 6 cm |
| Color | Silver color |
| Material | Stainless steel |
| Additional information | Dimensions (width x height x depth) 142 x 60 x 130 mm |
| Weight | 0.44 kg. |
| Height | 62 mm. |
| Country of manufacture | PL |